MY NIEBIANIE PLANAŻ SŁACHA PLANETA POLONEUM PEACE AKADEMIA PRAWDA TIIT XLF BIBLIOTEKA PROGRAMY PROJEKTY RÓD POLE KONTAKT
POLONEUM EDUKACYJNE prowadzi zajęcia ściśle według swojej Polisy i zawsze po konsultacji z PLANAŻEM w oparciu o swoją Bazę Danych i Publikacje, w związku z czym angażuje wg poniższego schematu wyłącznie zainteresowanych zadeklarowanych na piśmie.

Przed zgłoszeniem swojej deklaracji zainteresowani proszeni są o zapoznanie się z Polisą PEACE oraz całą działalnością PEACE poprzez wszystkie dostępne na tej stronie linki. Prosimy zgłaszać swoją deklarację poprzez ten link:

SCHEMAT ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH PEACE

Rodzaj zajęcia Temat Miejsce Data Instrukcje
 POLEMICA podany przez PLANAŻ online teraz wejście przez link:
http://www.poloneum.com/contactp.html
z tytułem RE: POLEMICA
 wykłady   Kluby ad hoc Wykładowcy są zapraszani przez PEACE do określonego klubu na wniosek PLANAŻA, o czym informacja rozsyłana jest do Deklarantów ze stosownym uprzedzeniem.
 blogi podany przez Blogerów online 24/7 PEACE przekazuje Deklarantom warunki Blogerów po PLANAŻU.
 warsztaty podany przez PEACE ustalone przez PEACE ad hoc PEACE organizuje warsztaty dla profesjonalistów w celu realizacji swoich Programów i Projektów.
 zebrania podany przez PEACE ustalone przez PEACE ad hoc Po uzgodnieniu z PLANAŻEM, PEACE zaprasza Deklarantów na spotkania przez mejle i/lub SMS-y.
komunikacja zgłoszony przez Deklaranta online 24/7 mejle i/lub SMS-y są środkiem komunikacji preferowanym przez PEACE
 gra w golfa  sens egzystencji pole golfowe North Haven co sobota Po zaliczeniu 9 dziur jest debata.
 imprezy propozycje dla celebracji ważnych wydarzeń ad hoc ad hoc PEACE rozsyła zaproszenia do Deklarantów mejlami i/lub SMS-ami.ZASTRZEŻENIE | PRYWATNOŚĆ | WARUNKI_POLONEUM | KODEKS ETYKI POLONEUM | REGULAMIN PP | POLISA PP | OŚWIADCZENIE PP

Copyright POLONEUM INCORPORATED since 1998